Individualūs smėliavimo sprendimai

Universaliausias paviršių valymo metodas

Smėliavimas tai vienas populiariausių paviršių valymo technologijų. Ypač vertinama dėl savo universalumo ir pasiekiamo rezultato.

Kaip tai veikia?

Pirmiausia yra parenkamas geriausias abrazyvas darbui atlikti, tai gali būti kvarcinis smėlis, trupintas stiklas, soda ir kiti. Didelio našumo oro kompresoriaus pagalba srautinio valymo agregate yra sukeliamas aukštas slėgis ir kartu su abrazyvu nukreipiamas į padavimo žarną. Didele jėga nukreiptas abrazyvas atsitrenkia į valomą paviršių taip atskeldamas paviršiaus padengimus ir antrines medžiagas. Srautinis valymas dažnai vadinamas kaip smėliavimas.

Srautinio valymo rūšys

Smėliavimas

Smėliavimas yra labiausiai paplitęs ir plačiausiai naudojamas valymo būdas. Smėliavimui atlikti yra naudojamas kvarcinis smėlis. Smėliavimas plačiai naudojamas valyti metalines konstrukcijas, talpyklas, tiltus, laivus, automobilius, namų fasadus, betoną, plytas, akmenį, medieną, tinką. Paslaugas galime atlikti SA1, SA2, SA2.5, SA3 standartais pagal ISO 12944-4.

Bedulkis smėliavimas​

Dar dažnai vadinamas šlapias smėliavimas plačiai naudojamas pramonėje, šalinant betono sluoksnius, valyti dažus, pilnai panaikinti įvairias apnašas. Būtent šis būdas naudojamas kur ir įprastas smėliavimas, tačiau efektyviausiai pritaikomas naftos, chemijos pramonėje, kur kibirkšys ar statinė elektra draudžiama. Šiuo metodu dulkių kiekis yra sumažinamas 95%. Paslaugas galime atlikti SA1, SA2, SA2.5, SA3 standartais pagal ISO 12944-4.

 

Stiklavimas

Stiklavimas, tai paviršių valymas naudojant stiklo karoliukus ar smulkintą stiklą. Jais galima apdirbti detales ir nuvalyti paviršius, kurie yra ypač jautrūs išoriniam poveikiui ir kurių negalima apdoroti abrazyvu, turinčiu geležies. Stiklavimas turi švelnesnį poveikį apdorojamos detalės paviršiui, todėl stiklavimo metodu galima apdoroti įvairaus dydžio elementus. Nerūdijančio plieno, aliuminio, bronzos, vario, titano ir kitų spalvotųjų metalų dalis valome stiklo granulėmis, kurių frakcija pritaikoma individualiai.

Sodavimas

Valymas aktyviąja soda, tiksliau Natrio Hidrokarbonatu ( NaHCO3 ), suteikia galimybę panaikinti apnašas nuo paviršiaus jo visiškai nepažeidžiant. Soda – natūrali ir ekologiška abrazyvo rūšis, puikiai pritaikoma ten, kur reikia didelio atsargumo.  Valymo metu panaikinami visi nešvarumai, kurie pagal Mosso kietumo skalę yra minkštesni už sodą.

Individualus smėliavimo panaudojimas

Turėklų smėliavimas

Atitvarų smėliavimas

Tvorų smėliavimas

Tiltų smėliavimas

Traukinių smėliavimas

Metalo gaminių smėliavimas

Vamzdynų smėliavimas ir t.t

Smėliavimo privalumai

  • Valymo greitis – priklausomai nuo paviršiaus ir sistemos galios, galima pasiekti net iki dešimties kartų didesnį valymo greitį lyginant su standartiniais paviršių valymo metodais.
  • Universali technologija – valomam paviršiui yra parenkamas tinkamo kietumo abrazyvas, taip apsisaugoma nuo mechaninio medžiagos paveikimo bei išsaugo struktūra. Dėl universalumo galima dirbti ir su itin trapiomis medžiagomis. 
  • Tikslumas – naudojama įranga suteikia galimybę reguliuoti abrazyvo padavimo kiekį bei oro srautą. Dėl to galima dirbti tiek su mažais, tiek su dideliais objektais.
  • Valymo greitis – priklausomai nuo paviršiaus ir naudojamo abrazyvo rūšies, galima pasiekti net iki dešimties kartų didesnį valymo greitį lyginant su kitais paviršių valymo metodais.
  • Greitas paruošimas darbui – įranga ir darbuotojas bus pilnai pasirengęs darbui greičiau nei per 15 minučių.
  • Mobilumas – mūsų naudojama srautinio valymo sistema yra mobili ir turi įvairius atstumo problemą mažinančius priedus, todėl šią technologiją galima pritaikyti vietoms, kur sunkus priėjimas.

Kilo klausimų?

Užpildykite žemiau esančią kontaktinę formą ir mūsų komanda atsakys į visus iškilusius klausimus ir užklausas.