Susisiekime
[email protected]
+370 626 62 167
Darbo valandos
I-V: 09:00 - 17:00
VI: 09:00 - 12:00
VII: nedirbama
Susisiekime
[email protected]
+370 626 62 167
Darbo valandos
I-V: 09:00 - 17:00
VI: 09:00 - 12:00
VII: nedirbama
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Spustelėje mygtuką „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu.
Lazerinis valymas
Lazerinis valymas tai saugumą užtikrinanti, švari ir patikima technologija įvairių medžiagų paviršių valymui. Naikina rūdis, dažus, laką ir kitus padengimus ar nuosedas. Taip pat lazerio pagalba galima naikinti oksidacijas ar dulkių nuosedas, nuriebalinti paviršius.
Itin trumpi nanosekundiniai, šimtų tūkstančių vatų galios impulsai yra nukreipiami į valomo objekto paviršiuje esančius nešvarumus, kur jie yra suardomi. Teršalų absorbuota energija sukelia momentinį teršalų irimą kurių dalis išgaruoja, pavirsta dulkėmis arba išsiskaido dalelių lygmenyje. Iširusių medžiagų liekanos gali būti pašalinamos oro filtravimo sistema arba nuvalomos. Šis procesas kartojamas kol pasiekiama norima valomo objekto būklė.
Lazerinis valymas yra plačiai taikomas automobilių gamybos bei remonto procesuose. Lyginant su standartiniais valymo metodais ši technologija pasižymi pranašu paviršiaus pažeidos lygiu. Lazeriu valomos įvairios sudėtingos metalų ir plastmasių formos, stiklo dalys. Automobilių pramonėje plačiai naudojamas variklio tarpinių, sankabos diskų lazerinis valymas. Taip pat populiariai naudojama ratlankių, durų, rėmų, aliumininių dalių ar virinimo siūlių valyme.
Lazerinis valymas turi daug privalumų orlaivių ir laivų gamyboje bei remonte. Naudojant lazerio šviesą galima lengvai pašalinti lako ar dažų dangą, nepažeidžiant termiškai bei mechaniškai jautrios pagrindo medžiagos. Lazerinio valymo sistemos gal būti naudojamos fiksuoto ploto bei itin plono sluoksnio dažų šalinimui, nepakenkiant smūgiams neatsparioms medžiagoms.
Vienas dažniausių lazerinio valymo panaudojimų yra aliuminio plokščių bei dalių valymas ir apdorojimas. Lyginant su kitais standartiniais metodais lazerinė technologija neturi mechaninio bei terminio kontakto su medžiaga, todėl metalo paviršius išlieka nepažeidžiamas. Lazerinės technologijos nenaudoja jokių kenksmingų cheminių medžiagų, neteršia aplinkos, pasižymi patikimumu ir žemomis priežiūros bei darbo išlaidomis.
Lazerinės valymo sistemos naudojamos graffiti bei dažų sluoksnių naikinimui nepažeidžiant objekto struktūrinės medžiagos. Toks metodas puikiai tinka pastatų, skulptūrų restauravimui ar atnaujinimui.
Lazerinis valymas naudojamas laidų izoliacijos, dažų, klijų, lako ar kito padengimo sluoksnio šalinimui. Lazerines valymo sistemos taip pat naudojamos paviršių paruošimui prieš virinimą ar litavimą, anoduotų paviršių paruošimui, virinimo bei litavimo metu termiškai pažeistų paviršių valymui.
Kepimo skardos, pelėsiai, tepalai, nuosėdos bei konvejeriai gali būti lengvai valomi be chemijos ir mechaninio pažeidimo naudojant lazerinę technologiją. Lazerinės valymo sistemos puikiai tinka plokščių bei tekstūruotų kepimo formų, pagamintų iš įvairių metalų ar plastikų valymui. Valymas gali būti atliekamas ir gamybos proceso metu.
Lyginant su įprastais valymo metodais, lazerinis valymas turi daug pranašumų šalinant metalų oksidacijas, terminio pažeidimo padarinius ar dažų sluoksnius. Lazerio šviesa neturi terminio ar cheminio poveikio pagrindinei medžiagai ir yra puikiai tinkama valyti itin didelio švarumo ir tikslumo reikalaujančius paviršius.
Lazerinio valymo technologijos naudojamos valyti plastikinėms bei guminėms dalims, padangoms ir jų gamybos formoms. Pagrindiniai šios technologijos privalumai – kompaktiškumas, sudėtingų formų valymas fiziškai nepažeidžiant gaminio paviršiaus, patikimumas ir valymo greitis. Lyginant su smėliavimu ar sauso ledo valymų, lazerinių valymo sistemų eksploatavimo išlaidos yra labai žemos, o pats valymo procesas nėra triukšmingas bei kenksmingas aplinkai.
Lazerinis valymas yra gerai žinomas ir plačiai taikomas sprendimas skulptūrų, tapybos darbų, pastatų fasadų, freskų restauravime. Nuosėdų ir purvo sluoksniai gali būti lengvai pašalinami nepažeidžiant kūrinio paviršiaus tekstūros net nuo paveikslo drobės, taip prikeliant suodžių ir dulkių nuosėdų paslėptas kūrinio spalvas antram gyvenimui. Kadangi lazerio šviesa nepaveikia paviršiaus nei chemiškai nei mechaniškai, šis būdas yra puikiai tinkamas skulptūrų ir kitų sudėtingų paviršiaus formų darbų restauravime.
Šiai dienai vienas efektyviausių ir tvariausių paviršių valymo būdų, nesukeliantis pavojaus apdirbamam paviršiui, operatoriui ar gamtai.
Užpildykite žemiau esančią kontaktinę formą ir mūsų komanda atsakys į visus iškilusius klausimus ir užklausas.