Technikos antikorozinis padengimas

Detalių apsaugos nuo rudžių metodas

Antikorozinis padengimas užtikrina, kad padengti elementai ilgiau atlaikys išorinius padarinius ir sulėtins rūdyjimo procesus. 

Technikos antikorozinis padengimas

Korozija – neišvengiamas visų transporto priemonių eksploatavimo ir dėvėjimosi požymis. Kad ir kaip būtų nemalonu, tačiau korozija anksčiau ar vėliau pasirodo ir ant maksimaliai prižiūrimų automobilių, sunkvežimių ar kitos technikos. Vis dėlto, egzistuoja keli faktoriai, kurie lemia korozijos atsiradimo laiką, pavyzdžiui, automobilio gamintojas bei konkreti markė, eksploatavimo aplinkybės ir, žinoma, priežiūra. Antikorozinis automobilio, sunkvežimio ar kitos technikos padengimas – populiari paslauga ir efektyvi apsauga kiekvienai transporto priemonei. 

Antikorozinio padengimo procesas

Nuplovimas

Visų pirma automobilis turi būti kruopščiai nuplaunamas aukšto slėgio vandens srove, siekiant panaikinti visus nešvarumus, purvą ir seną, nekokybišką antikorozinį sluoksnį. Labai svarbu automobilį išdžiovinti sausoje aplinkoje, nes tik visiškai išdžiūvęs automobilis gali tinkamai sugerti antikorozinį sluoksnį

Gręžiamos kiaurymės

Po to yra išgręžiamos kiaurymės tam tikrose vietose, kad mūsų specialistai galėtų pasiekti sunkiai pireinamas kėbulo ir jo elementų vietas. 

Padengiamos siauros erdvės

Specialiomis priemonėmis ir įranga yra padengiamas, praktiškai, visas nematomas automobilio ar kitos transporto priemonės kėbulas.

Padengiamas dugnas

Padengus vidines kėbulo dalis pradedamas automobilio ar kitos transporto priemonės dugno antikorozinis padengimas. Nuo dugno ir važiuoklės yra pašalinami didžiausi rūdžių šaltiniai, o esant reikalui – dugnas yra smėliuojamas. Po viso nuvalymo, visas dugnas padengiamas antikorozine danga.

Atliekame:

Automobilio antikorozinį padengimą

Sunkvežimių antikorozinį padengimą

Žemės ūkio technikos antikorozinį padengimą

Atskirų elementų antikorozinį padengimą

Visureigių antikorozinį padengimą

Individualius antikorozinio padengimo užsakymus

Kilo klausimų?

Užpildykite žemiau esančią kontaktinę formą ir mūsų komanda atsakys į visus iškilusius klausimus ir užklausas.